Kruszynka

Kruszynka

 • Krótka autoprezentacja.

  Studentka II roku Filologii Rosyjskiej, zakochana w książkach, pamiętliwa Skorpionica. Czyta wszystkie gatunki, jednak najbardziej przepada za kryminałami, lubi także historie prawdziwe, czy przygodowe. Od czasu do czasu lubi także zagłębić się w lekturę poradników.

 • Najważniejsze dla mnie książki.

  Baśnie z mojego dzieciństwa, a ówcześnie to wszystkie te, które bardzo rzewnie wspominam ;)

 • Książki, do których wracam i dlaczego wracam właśnie do nich.

  Nie mam zwyczaju wracania do książek. Jest przecież tyle innych, nieodkrytych powieści, że aż szkoda tracić czas na ,,powtórki” ;) Za kilka lat z pewnością wrócę do bajek, na których się wychowałam.

 • Dlaczego czytam i dlaczego lubię pisać o przeczytanych książkach.

  Jak tylko zaczęłam rozumieć lubiłam, jak mama czytała lektury. Potem przez całą szkołę przeczytałam wszystkie lektury, aż poszłam na studia i moim ulubionym przedmiotem, jak się można spodziewać okazała się …literatura. Zaczęłam czytać o wiele więcej, bo mam dużo czasu. Dlaczego czytam? Dzięki niesamowitym pozycjom przenoszę się w nieznany świat, zżywam z bohaterami literackimi. To coś, co każdemu mogę polecić.
  Lubię mieć spisane, co przeczytałam, jak to wspominam. W natłoku czytanych lektur i obowiązków uciekają mi nieraz wrażenia po przeczytaniu konkretnej książki. Mając bloga mogę szybko odnaleźć potrzebne informacje. I co najważniejsze, może kogoś uda mi się zarazić miłością do powieści ;).

 • Życiowe motto.

  “Żyj tak jakby każdy dzień miał być Twoim ostatnim…”

 • Moja strona: paulinakwiatkowska.pl

Kategorie: Współpracownicy i recenzenciTagi: Dodaj do ulubionych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>