Claire

Jagoda (Claire)

 • Krótka autoprezentacja.

  Fanką czytania jestem od najmłodszych lat. Już wtedy całe popołudnia i wieczory spędzałam z książką w ręku. W miarę upływu lat zmieniały się jedynie moje zainteresowania czytelnicze, jednak książka sama w sobie już na zawsze stała się moim nieodłącznym towarzyszem.

 • Najważniejsze dla mnie książki.

  Zdecydowanie największym sentymentem darzę powieść Williama P. Younga „Chata”, a także trylogię Susanne Collins „Igrzyska śmierci”.

 • Książki, do których wracam i dlaczego wracam właśnie do nich.

  Książką, do której najczęściej wracam jest „Mistrz” Andy’ego Andrewsa. Dlaczego? Ponieważ książka ta posiada moc zmieniania ludzi. Naprawdę. Jestem tego żywym przykładem. Oraz – oczywiście – Biblia, ale tutaj wytłumaczenie chyba nie jest potrzebne.

 • Dlaczego czytam i dlaczego lubię pisać o przeczytanych książkach.

  Dlaczego czytam? Bo sprawia mi to przyjemność. Bo czytając czuję, że mogę być kim tylko zechcę. Bo czytając poznaję inny świat. Bo czytając, czuję się jego częścią. Czuje się częścią czegoś wspaniałego.

 • Życiowe motto.

  „Dopóki oddycham, nie tracę nadziei”

 • Moja strona: im-bookworm.blogspot.com

Kategorie: Współpracownicy i recenzenciTagi: Dodaj do ulubionych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>