Molly

Marzena Molenda (Molly)

 • Krótka autoprezentacja.

  26-latka zakochana w książkach, absolwentka filologii polskiej i pedagogiki, mama 3-letniego synka, żona męza, wierna fanka Whartona i gorzkiej kawy (choć ostatnio oglądam się za innymi autorami, a do kawy leję mleko;)).

 • Najważniejsze dla mnie książki.

  Zdecydowanie “Spóźnieni kochankowie” bo mnie bez reszty oczarowała i nie skończyła się dobrze. “Marzenie Celta” – bo nim udowodnił mój kochany Llosa, że można pisać też po Noblu i przeskoczył w nim siebie. I chyab jeszcze cykl reportaży Heatzfelda o Rwandzie – pokazały mi , ze książka naprawdę ma wielką moc, może głosić prawdę.

 • Książki, do których wracam i dlaczego wracam właśnie do nich.

  Nie wracam do książek. Jeszcze nie. Za dużo jest ciekawych pozycji, za mało czasu. Planuję jednakże powrót do “Spóźnionych kochanków” by zmierzyć się z moim osobistym mitem:)

 • Dlaczego czytam i dlaczego lubię pisać o przeczytanych książkach.

  Bo nie wiem, dlaczego miałabym tego nie robić. Bo są antidotum na szarą rzeczywistość, bo wprawiają mnie w swego rodzaju euforię. Bo inaczej nie umiem, A czemu piszę? Bo za dużo emocji dobija się, by je uwolnić, a poza tym pragnę dzielić się z innymi swoją radością lub najzwyczajniej w swiecie nieudacznika autora obsmarować;)

 • Życiowe motto.

  Myśl, że zawsze moze być gorzej, a jak nie, to ciesz się, że gorzej już nie będzie. Optymizm for ever:)

 • Moja strona: mooly-kartekszelest.blogspot.com

Kategorie: Współpracownicy i recenzenciTagi: Dodaj do ulubionych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>