ESKAUBEI i Tomek Nowak Quartet – spotkanie w Rzeszowie 11 kwietnia

ESKAUBEI i Tomek Nowak Quartet – muzyczne spotkanie w Rzeszowie 11 kwietnia

 

Miło nam zapowiedzieć rzeszowskie spotkanie z osobami, które połączył wspólny muzyczny projekt – już w najbliższą sobotę o godzinie 16 w księgarni Matras. Poprowadzi je Justyna Piekło.

 

 

O PROJEKCIE

Eskaubei i Tomek Nowak Quartet to projekt łączący teksty jednego z najdłużej działających undergroundowych raperów w Polsce i muzykę świetnego trębacza, znanego ze współpracy m.in. z Nigelem Kennedy, Jarosławem Śmietaną, muzykami Amy Winehouse czy Massive Attack.
Skład zespołu współtworzą jedni z najlepszych muzyków jazzowych młodego pokolenia. Muzyka zespołu to fuzja inspiracji hip hopem spod szyldu Native Tongues i jazzowych improwizacji, podanych w sposób nieskrępowany i nie mieszczący się w jakichkolwiek ramach. Po tej wybuchowej mieszance przemykają rapowane teksty pozbawione banału.

 

 

SKŁAD

Tomek Nowak – trąbka
Filip Mozul – bębny
Kuba Płużek – piano
Alan Wykpisz – kontrabas

(źródła – eskaubeiitomeknowakquartet.weebly.com)

 

Termin: 11 kwietnia 2015 r., godz. 16.00
Lokalizacja: Rzeszów, Galeria Nowy Świat, ul. Krakowska 20
Miejsce: Księgarnia Matras

Agenda: Spotkanie autorskie poprowadzi Justyna Piekło

 

 

Eskaubei spotkanie Rzeszów

Kategorie: Aktualności, Bez kategorii, Muzyka i filmy, muzyka jazzowa, Spotkania autorskieTagi: , , , Dodaj do ulubionych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>