Kosmoloty – nowa animowana seria dla przedszkolaków na DVD

Kosmoloty – nowa animowana seria

dla przedszkolaków na DVD

 

Wybierzcie się w intergalaktyczną podróż wraz z elitarną grupą statków kosmicznych, wyszkoloną do zadań specjalnych. Orzeł, przywódca Kosmolotów, wraz ze swoją drużyną, zabierze Was w zapierającą dech w piersiach wyprawę po Układzie Słonecznym.     

Bajka pokazuje dzieciom, że nauka to przede wszystkim dobra zabawa, pełna ekscytujących odkryć, eksperymentów, spostrzeżeń.

 

 

kosmoloty1-dvd-3d-bg-prosta

O SERII

 

Seria, która pozwala najmłodszym dzieciom odkryć kluczowe aspekty projektu STEM (angielski skrót oznaczający: Naukę, Technologię, Inżynierię oraz Matematykę).

 

Wyprodukowana we współpracy ze specjalistami z NASA, seria opowiada o grupie młodych statków kosmicznych, które są kadetami w Kosmicznej Akademii. Codziennie szybują w kierunku Układu Słonecznego, aby przeżyć niesamowite przygody.

 

Najmłodsi widzowie nauczą się, jak wielka jest siła badań oraz obserwacji, jak wspaniałe są zjawiska zachodzące w kosmosie oraz jak ważna jest praca w grupie, a wszystko to połączone z dobrą zabawą oraz postaciami, do których bardzo łatwo się przywiązać.

 

 

 

 

BOHATEROWIE

 

Sikorka
Bystrooka, ambitna i zawsze pełna entuzjazmu. Sikorka może jest mała, ale odważniejsze niż statki nawet dwa razy większe od niej.

Jastrząb
Niesamowicie silny oraz obdarzony prawie perfekcyjną pamięcią, Jastrząb jest wspaniałym, ogromnym statkiem, o jeszcze większym sercu.

Jaskółka  
Niezwykle mądra i nieustająco ciekawa, Jaskółka jest cudownym dzieckiem oraz grupowym naukowcem.

Orzeł
Statek o niezrównanej szybkości oraz zwinności, Orzeł jest pewnym siebie naturalnym przywódcą całej grupy.

 

ODCINKI

Gdzie jesteśmy?
Wyścig w Kanionach Marsa
Całkowite zaćmienie
Biwak na Tytanie
Lodowe zamówienie
As reporterów

 

 

Płyta dostępna w sieci Matras i na Matras.pl

 

Kategorie: Aktualności, Bez kategorii, Dzieci lubią czytać, Muzyka i filmyTagi: , , Dodaj do ulubionych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>