Konkurs – Ulubiona książka dzieciństwa

Konkurs – Ulubiona książka dzieciństwa

 

Najważniejsze, ukochane, takie które zostały w pamięci lub wracają po latach. Dały radość, otworzyły świat, poprowadziły w przyszłość, czasem pozwoliły przetrwać. Ulubione książki dzieciństwa.

 

 

600x400_

 

Dzień Dziecka jest świetną okazją, by je powspominać, opisać, zachęcić do sięgnięcia po nie. Pewnie też wzruszyć się i dostarczyć wzruszeń innym – jak czynią to zaproszeni przez nas goście, znani autorzy. Które książki przywołują Magdalena Grzebałkowska, Ewa Karwan-Jastrzębska, Grzegorz Kasdepke czy Krzysztof Varga?

 

Skąd tyle emocji do dzisiaj budzi „Mała księżniczka”? Dlaczego cykl opowieści Alfreda Szklarskiego o Tomku wspomina tylu autorów? Co takiego ma w sobie Jeżycjada Małgorzaty Musierowicz? Czy „wyrasta się” z Niziurskiego i Bahdaja?

 

Jesteśmy dorośli, ale przecież każdy z nas był dzieckiem i każdy ma na dnie serca zakątek, w którym skrywa sentymenty i skarby z przeszłości. Są pośród nich i książki!
Dlatego właśnie ogłosiliśmy konkurs, który polega na polega na opisaniu szczególnej, ukochanej książki dzieciństwa, wybranej z oferty Matras.pl: Ulubiona książka dzieciństwa.

 

Potrwa od 7 do 28 maja 2015 r. i można w nim wygrać zestawy książek, płyty, filmy i gry. W puli jest ponad 200 nagród!

 

Przewidujemy 5 nagród I stopnia, 5 nagród II stopnia, 5 nagród III stopnia oraz wyróżnienia. Jednocześnie każdy z uczestników konkursu otrzyma 5% rabatu na zakupy w Matras.pl. Wyniki konkursu opublikujemy na Dzień Dziecka – 1 czerwca 2015 r.

 


Patronat:
Mjakmama24.pl

 

Sponsorzy nagród:

Papilon
Wydawnictwo Literackie
Agora
Nasza Księgarnia
Wielka Litera
Zielona Sowa
Znak
PWN
Marginesy
Rebis
Święty Wojciech
Zwierciadło
Wydawnictwo Poznańskie
Helion

 

Cass Film
Fonografika
Best Film
BBC
Granna

Kategorie: Aktualności, Dzieci lubią czytać, Partnerzy i wydarzeniaTagi: , , Dodaj do ulubionych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>