Katarzyna Kołczewska zaprasza 13 lipca na warszawskie spotkanie

Katarzyna Kołczewska  w warszawskiej księgarni Matras

 

Zapraszamy serdecznie 13 lipca o godz. 18.00 do księgarni Matras przy ul. Nowy Świat 41 w Warszawie na spotkanie z Katarzyną Kołczewską. Okazją jest premiera książki “Wbrew sobie”, wydanej nakładem Wydawnictwa Prószyński i S-ka. Poprowadzi je Dariusz Mól.

 

 

KATARZYNA KOŁCZEWSKA

 

Lekarz z wykształcenia, prywatny przedsiębiorca z wyboru, pisarka z zamiłowania, mentorka, trener biznesu, autorka bloga „Wyższy Poziom Przedsiębiorczości”, pisarka poczytnych powieści obyczajowych, opowiadań i publikacji prasowych. Przesiąknięta medycyną, która nadal pozostaje w sferze jej zainteresowań zawodowych i o której pisze w swoich książkach. „Wbrew sobie” jest jej trzecią powieścią po świetnie przyjętych przez czytelników „Kto jak nie ja?” i „Idealnym życiu”.

 

 

O KSIĄŻCE “WBREW SOBIE”

Nie da się uratować nikogo siłą. Do przyjęcia pomocy też trzeba dojrzeć. Ewelina pragnie tylko jednego – dziecka. Jest skupiona na sobie i własnych przejściach, egoistycznie manipuluje bliskimi, nie dostrzega problemów innych ludzi, liczy się tylko ona i jej sprawy. Zachowuje się jak rozkapryszony, rozpieszczony bachor. Zraża do siebie kochającego i oddanego męża, matkę, która za wszelką cenę chce chronić córkę przed problemami i siostrę – tę, która poświęciła dla Eweliny najwięcej.

Kiedy ujawnienie skrywanej rodzinnej przeszłości i konsekwencje własnych zaskakujących decyzji zachwieją wiarą Eweliny w siebie i zburzą wygodne życie, zrozumie, jak bardzo musi się zmienić. Ale czy nie będzie już za późno?”
(źródło: Prószyński i S-ka)

 

Książki autorki dostępna w sieci Matras i na Matras.pl

 

Termin: 13 lipca 2015 r., godz. 18.00
Lokalizacja: Warszawa, ul. Nowy Świat 41
Miejsce: Księgarnia Matras
Agenda: Spotkanie z Katarzyną Kołczewską, prowadzi Dariusz Mól

 

Katarzyna Kołczewska Warszawa

Kategorie: Aktualności, Bez kategorii, Spotkania autorskieTagi: , , , Dodaj do ulubionych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>