Klub książki “KOBIETY TO CZYTAJĄ!”

W akcję “Kobiety to czytają!” włączyły się Matras Księgarnie!

KOBIETY TO CZYTAJĄ !

To  pierwszy w Polsce, otwarty dla wszystkich kobiet, dyskusyjny klub książki. Czy tak jak my lubisz rozmawiać o przeczytanych książkach? Czy zastanawiasz się: a co ja bym zrobiła na miejscu bohaterów, czy zachowałabym się podobnie, a może zupełnie inaczej? Czy książki są dla Ciebie nieustanną inspiracją? Czy szukasz w nich niebanalnych tematów, emocji i wzruszeń? Jeżeli odpowiedziałaś twierdząco na powyższe pytania, z pewnością znajdziesz tu książki, które pokochasz i o których będziesz chciała dyskutować bez końca.

KOBIETY TO CZYTAJĄ!

To także miejsce, w którym możesz wymieniać się opiniami o książkach (i nie tylko), dyskutować, dzielić się wrażeniami, recenzować, pytać, komentować, krytykować i inspirować.

KOBIETY TO CZYTAJĄ!

Więcej szczegółów na temat klubowych książek, akcji i pomysłów na niekończące się rozmowy znajdziesz na stronie www.kobietytoczytaja.pl oraz na www.facebook.com/KlubKobietyToCzytaja.

AMBASADORKA KLUBU

Magdalena Kumorek – polska aktorka filmowa i teatralna, także wokalistka. Widzowie kochają ją m.in. za role w serialu „Przepis na życie” oraz filmie „Układ zamknięty”. W wolnych chwilach uwielbia czytać książki.

Czytając książki często czuję się jak widz, który podgląda przedstawienie. Bawi mnie, że to jak rozumiem i odbieram opisywane historie, w pewnym stopniu zależy od mojej wyobraźni, doświadczeń życiowych i spojrzenia na świat. A lubię rozmawiać o przeczytanych lekturach, bo ciekawi mnie inny punkt widzenia. Z radością więc przyjęłam funkcję ambasadorki klubu książki KOBIETY TO CZYTAJĄ! Ciekawa jestem Waszych opinii na temat proponowanych przez klub powieści.

Magdalena Kumorek
ambasadorka klubu KOBIETY TO CZYTAJĄ!


KOBIETY TO CZYTAJĄ!
Dołącz do nas! I pisz, dyskutuj, komentuj!

Przeczytaj:
Zatoka o północy>
To, co zostało>
Nie odchodź>
W słusznej sprawie>
Sekret mojego męża>
Wracajmy do domu>
Dobry ojciec>
Miasto z lodu>
Już czas>
Cząstka ciebie>
Cicho sza>
Milcząca siostra>
Pęknięte odbicie>
Ostatnie pięć dni>
Słowa pamięci>
Wbrew sobie>
Złączeni>
Wielkie kłamstewka>

kobiety1-1024x292

 

Kategorie: Aktualności, Partnerzy i wydarzenia, Projekty specjalneTagi: , Dodaj do ulubionych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>