Kobiety są niesamowite. Niech skonam! Ewa Podsiadły-Natorska w księgarni Matras w Warszawie

matras_spotkanie_ewa podsiadly_2015_WARS_INSTA_650x650_v229 października, w czwartek, o godzinie 18.00 w księgarni Matras przy ul. Nowy świat 41 w Warszawie odbędzie się spotkanie, interesujące szczególnie dla Pań – tych na rozdrożu i tych na prostej – z Ewą Podsiadły-Natorską, autorką książki „Błękitne dziewczyny”.

 

„Kobiety są niesamowite. Niech skonam, jeśli to nieprawda” – przekonuje Kaja Redo, bohaterka „Błękitnych Dziewczyn”. Ma pracę w jednej z lokalnych gazet, cudownych rodziców i dwie super przyjaciółki. Jednak czegoś jej brakuje. Czego? Na pewno nie problemów.

Życie młodej radomskiej fotoreporterki wywinęło kozła: odwołany ślub, wyprowadzka z rodzinnego domu, okropna szefowa i śmiechu warte zarobki. Młoda kobieta nie poddaje się jednak rozpaczy i mimo wątpliwości, rozpoczyna internetowy projekt, który szybko zmieni życie nie tylko jej, ale tysięcy kobiet.

Na specjalnej stronie szczęśliwe Polki – „Błękitne Dziewczyny” – dzielą się swoimi sukcesami. Są szczęśliwe, bo odnalazły siebie i swoje miejsce na świecie. Uporem, determinacją i otwartym umysłem osiągnęły sukces… na własną miarę. Kaja, choć dumna z przedsięwzięcia, nie wie, czy tak naprawdę jest jedną z „Błękitnych Dziewczyn”. Walcząc ze złośliwościami losu, sercowymi komplikacjami i nadwagą przekonuje wszystkich, a zwłaszcza siebie, że można być szczęśliwym i spełnionym wszędzie… nawet w mieście, z którego śmieje się cała Polska.

Ewa Podsiadły-Natorska, jak sama pisze, jest radomianką z urodzenia i wyboru. Również

z wyboru od wielu lat oddaje się swojemu ulubionemu nałogowi – pisaniu. Jest absolwentką filologii polskiej i zawodowo pracuje jako dziennikarka współpracująca z lokalnymi mediami

i ogólnopolskimi portalami internetowymi. Prowadzi również własny serwis dla kobiet eradomianki.pl i agencję medialną. Kocha czytać, podróżować i gotować. Kocha żyć.

Księgarnie Matras zapraszają serdecznie na spotkanie z Ewą Podsiadły-Natorską, autorką książki „Błękitne dziewczyny” 29 października, w czwartek, o godzinie 18.00 do księgarni Matras przy ul. Nowy świat 41 w Warszawie.

Kategorie: Aktualności, Spotkania autorskieTagi: Dodaj do ulubionych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>