27 listopada – Black Friday w księgarniach Matras!

popup_BF_2711201527 listopada Black Friday czyli czarny piątek we wszystkich księgarniach Matras na terenie całej Polski i na matras.pl. Tylko w tym dniu wielbiciele książki będą mogli wybierać bez ograniczeń w ponad 180 księgarniach i księgarni internetowej. Matras zaproponował swoim klientom rabat na całą ofertę – 30 % w księgarniach stacjonarnych i do -35% w księgarni internetowej matras.pl.

30% rabatu na cały towar w Księgarniach Matras i  do 35% rabatu na matras.pl  to nie lada gratka nie tylko dla wielbicieli książek, ale także dla tych, którzy lubią film, muzykę, gry lub poszukują artykułów papierniczych. To także wyjątkowa okazja na przedświąteczne zakupy prezentowe. Księgarnie Matras mają szeroką ofertę książkową od literatury faktu, literatury pięknej i dziecięcej po reportaż, biografie, kryminał i fantastykę. Rodziców i dzieci z pewnością ucieszy szeroki wybór gier planszowych, zabawek i artykułów papierniczych. Tylko w ten piątek, 27.11. można przez cały dzień wybierać w całej ofercie Księgarni Matras i na matras.pl.

Z oferty rabatowej wyłączone są podręczniki oraz albumy wydawnictwa TASCHEN. Promocje i rabaty nie sumują się.

Kategorie: Aktualności, Partnerzy i wydarzeniaTagi: , , Dodaj do ulubionych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>